Saçlarının olduğundan uzun ve dolgun olmasını isteyen, saçlarını bir türlü uzatamayan bayanlar genellikle kaynak saç yöntemine başvururlar. Bu tercihin sebebi çoğu zaman kullanım pratikliği, doğal görünümü ve hızlı ulaşımıdır.

Görünmez Saç Kaynağı İle Doğal Gibi Saçlar

Ortalama seansların 7-9 saat aralığında olduğu saç kaynağı işlemleri günlük ayırdığınız bu saat diliminin yanında fazlasıyla memnun kalacağınız sonuçlar vermektedir.

Saç Kaynağı

Keratin Kaynak ile Doğal Görünümü Yakalamak Artık Mümkün

Saçlarınız sizle birlikte yaşayan ve büyüyen parçanızdır. Etkileyici görünüm için saç konusunda kuaförünüzden yardım istediğinizde doğal görünümden kopmamak en doğal hakkınız.

Saç Kaynak Modelleri

Kaynak yaptırmaya karar verdiğiniz saçınınız için en kalıcı ve sağlıklı yöntem keratin ile yapılan kaynaktır. Kendi saçlarınızdan ayırt edemeyeceğiniz yeni saçlarınız doğal görünümüyle sizi şaşırtacak ve pratik kullanımı sayesinde fön çekme, boyama, maşa gibi işlemleri de sorunsuzca yapabileceksiniz.

Kaynak Modelleri

Ayrıca keratinin doğal rengi sayesinde saçınız uzadıkça renk farkı da oluşmayacaktır. Birleşme yerlerinin inceliği sayesinde siz söylemedikçe kimse kaynak olduğunu anlamayacaktır.

Kaynak Modelleri

Saç kaynak işlemleriniz için güvenilir bir adres arıyorsanız eğer Atrium Paris Kuaför’ü tercih ederseniz sonuçtan memnun kalacak, doğal saçlarınızın keyfini sorunsuzca çıkaracaksınız.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*