Avrupa’da yaygın olarak kullanılan kaynak saç tekniklerinden olan görünmez saç kaynağı kullanmanın bayanlara diğer tekniklere göre birçok avantajı bulunmaktadır.

görünmez kaynak

Sadece uzun saçlara uygulanabilen diğer kaynak saç yöntemlerinin aksine görünmez saç kaynağı kısa saçlara da uygulanabilen bir tekniktir.

görünmez saç kaynak

Arkada kalan kısımlara yapılan kaynak teknikleri gibi değil aynı zamanda görünmez yapısı sayesinde kahküllere kadar tüm saça uygulanabilen bir tekniktir. Tek tek tüm saç tellerine ayrı olarak uygulanabilen bu teknik fazla emek istediğinden dolayı maliyeti diğer yöntemlere göre biraz daha yüksektir.

kaynak saç

Doğal ve Hafif

Şeffaf bir yapıya sahip olduğundan dolayı diğer boncuk tipi kaynaklar gibi saçlarınızda ağırlık hissine yol açmaz. Kafanızı yastığa koyduğunuz zaman saçlarınızda herhangi bir kaynak taşıdığınız hissini yaşamazsınız.

saç kaynak

Silikonlu boncuklar saçları boğarak ağırlık yaptığından dolayı artık yerini görünmez saç kaynağı tekniklerine bırakmıştır.

İstediğiniz gibi hayatınızı yaşayabilir denize girebilir, sauna ve solaryum gibi mekanlara gönül rahatlığı ile bu kaynak tekniği sayesinde girebilirsiniz.

saç kaynak yapımı

Uzun süre boyunca saçlarınızı daha gür ve uzun bir görünüme kavuşturacak bu kaynak saç yöntemi ile imajınızı doğal bir görünüm ile yenileyebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*