Günümüzün en son teknolojilerinin bir ürünü olan mikro saç kaynaklar, şeffaf ve zarif yapıları nedeniyle görünmez mikro saç kaynak olarak biliniyor. Saç diplerine minik tutamlar halinde titizlikle tutturulan bu ürünler, tıpkı gerçek saçlarınız gibi uzun süreler boyunca kullanım rahatlığı sunuyor ve büyük bir konfor sağlıyor.

mikro kaynak

mikro kaynak

Görünmez bir niteliğe sahip olduğu için, uzun saçlı bayanların yanı sıra çok kısa saçlı bayanların saçlarına da rahatlıkla uygulanabiliyor. Bu saç kaynak yöntemini hem saçlarınızı uzatmak hem de seyrekliğinden şikâyetçi olduğunuz saçlarınızı daha gür hale getirmek için deneyebilirsiniz. Bu arada görünmez mikro saç kaynak tekniği, kesinlikle uzmanlık gerektiren uygulamalar içerir. Bu nedenle, saç kaynak alanında uzman olan bir kuaför salonunu seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

mikro saç kaynak modelleri

mikro saç kaynak modelleri

Mikro Saç Kaynaklar Kullanışlı mıdır?

Saçlarda ağırlık yapmayan ve görüntü kirliliği oluşturmayan bu kaynak çeşidi, gerçek saçlarınızdan farksız şekilde kullanabileceğiniz özel bir yapıya sahiptir. Ayrıca görünmez mikro saç kaynakların her bir tutamı gerçek saçlardan üretilmiş olduğu için, son derece doğal bir görünüm de sunar.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*