Çeşitli sebeplerle saçlarını olduğundan daha uzun ve dolgun göstermek isteyen bayanlar dayanıklı ve kullanışlı olması açısından saçlarına kaynak yaptırırlar.

Görünmez Kaynak Saç Nasıl Yapılır?

Ancak malzeme konusunda titiz davranılması gerektiğinden saçınızın sağlığı ve ayırdığınız bütçenin de boşa gitmemesi için kaynak yaptırmadan önce iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

Kaynak

Avrupa’dan Türkiye’ye gelen görünmez kaynak saç artık tüm bayanların gözdesi olmuş durumdadır. Bu kaynak çeşidinde en çok bilinen ve uygulanan yöntem keratin kaynağıdır.

Kaynak Yapımı

Keratinin birleşme noktası çok ince olduğu için kaynak yerlerinin birleşme noktasını görebilmek neredeyse imkansızdır aynı zamanda uzayan saçtaki renk farkı da keratinle aynı renk olduğundan her zaman doğal görünümlü saçlarınız olur.

Saç Kaynak Yapımı

Güvenilir Yöntemlerle Saçlarınızın Keyfini Çıkartın

Saçlarına kaynak yaptırmaya karar vermiş bayanlar hem saçlarından hem de ayırdığı bütçesinden olmamak için iyi bir araştırma yapmalıdır. Kaynak yapılacak saça uygulanan keratinin herhangi bir zararı yoksa da yanlış ellerde tabi ki olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Saç Kaynak Yapımı

Saç ve tırnakta da bulunan keratin, vücudumuzdan bir maddedir. Dolayısıyla ancak uygunsuz kullanımı saça zarar verebilir. Kaynak işleminizi işinde usta ve titiz ellerde yaptırmalısınız ki sağlıklı bir sonuç alasınız. Bu konuda sizi yüzüstü bırakmayacak olan Atrium Paris Kuaför, Ataköy Atrium Alışveriş merkezinde hizmetinizdedir.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*