Remy saç olarak geçen ve kaynak saç uygulamalarında kullanılan saçlar hakkında merak edilen konular hakkında hiç şüphesiz en başta fiyat unsuru geliyor. Genel olarak bir bilgi vermek gerekirse 50-70 cm. arasında değişen, renkleri kahverengiden siyaha kadar uzanan, isteğe göre düz veya dalgalı halde bulabileceğiniz, Özbekistan ve Türkistan kaynaklı doğal saçların kilosunun şu anda 395 dolar civarında olduğu görülmekte.

Kullanacağınız gram miktarı kuaförünüzce saçınızın tipine ve yapılacak kaynak uygulamasına göre belirleniyor. Bu saçlar firesi alınmış, yani yıkanmış, taranmış ve paketlenmiş olarak kuaför salonlarına geliyorlar. Gerçek insan saç fiyatları hakkında oluşan rakamlar bu baz üzerinden belirleniyor.

Gercek insan Sac Fiyati

Gercek insan Sac Fiyati

Gerçek Kaliteli Saçlar Kullanılır

Toptan ham saç fiyatlarının maliyeti sizin de yaptıracağınız kaynak saç uygulamasının fiyatının belirlenmesi sağlayacak unsurlardan biridir. Bu saçlar istenirse platin rengine açılmaktadır. Peruk, çıtçıt ve postiş yapımında bu gerçek saçlar kullanılmaktadır.

Dolaşmazlar ve yumuşaktırlar. Böyle kaliteli gerçek saçları kaynak saç uygulamalarında kullanan usta kuaförlerle bir sorun yaşamazsınız. Sonuçta hiç beklemeden bir anda istediğiniz uzunlukta ve yumuşacık saçlarınız olur.

Gercek insan Sac Fiyati

Gercek insan Sac Fiyati

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*