Saç kaynak diyince akla her ne kadar bayanlar gelse de, birçok erkekte saç kaynak yöntemlerini tercih edebiliyor. Genelde kellik sorunu ile baş etmeye çalışan erkeklerin farklı saç ekim yöntemlerini tercih ettiğini görüyoruz. Burada bahse konu olan durum, belli bir miktar saçı olan ama saçları bir türlü uzamayan ya da saç dökülme problemi ile karşı karşıya kalan kişiler içindir. Erkekte saç kaynak yöntemlerinden en etkili olanı mikro saç kaynak yöntemidir.

erkek saç kaynak

Mikro Saç Kaynak Erkek

Bayanlarda uygulanabildiği gibi, erkeklerde de saç kaynak uygulaması yapılıyor. Daha çok; saç dökülme sorunu olan, ya da çeşitli sağlık sorunları nedeniyle, saçları bir türlü uzamayan kişilerin tercihi oluyor.Mikro saç kaynak uygulamaları, nano teknoloji ile yapıldığı için, çok kısa saçlarda bile olumlu sonuçlar alınabiliyor.

erkek saç kaynak

Ayrıca özel makinesi ile uygulama yapıldığı için, son derece kolay ve sağlıklı bir biçimde uzun saçlara sahip olunabiliyor.Genel olarak bu teknik sonucunda; saçların gürleşmesi ve yoğunlaşması, açık ve seyrek olan bölgelerin azaltılması, dairesel ve bölgesel saç dökülmelerin giderilmesi gibi sonuçlar alınabiliyor.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*