Kaynak saç yaptırmak istiyorsanız ancak olabildiğince doğal yöntemleri tercih etmek taraftarıysanız, keratin saç kaynak yöntemini de seçebilirsiniz. Çünkü bu yöntemde kaynak saçların doğal saçlara eklenebilmesi için kimyasal yapıştırıcı malzemeler yerine keratin adlı madde tercih ediliyor. İnsan vücudunda da bulunan keratin, saçlara ya da sağlığınıza asla bir zarar vermiyor.

kaynak saç

kaynak saç

Keratin Kaynak Profesyonellik Gerektirir!

Saçlar ince tutamlar halinde ayrılıyor ve kaynak saçlar keratin adlı malzeme kullanılarak doğal saçlara ekleniyor. Bu sayede hem sağlam hem de kullanışlı bir kaynak saç yapısı elde edilebiliyor. Elbette söz konusu olan keratin kaynak yöntemi olunca, fiyat da önem kazanıyor. Eğer en uygun keratin kaynak fiyatı nedir diye merak ediyorsanız, rotanızı profesyonel merkezlere çevirin.

saç kaynak

saç kaynak

Çünkü bu merkezlerin genellikle daha yüksek fiyatlar talep ettiği düşünülür. Oysa daha kısa sürede, daha az emek ve daha az malzeme ile başarılı bir kaynak çalışması yapabildikleri için, sandığınızdan çok daha düşük rakamlar talep edebiliyorlar. Üstelik kaynak saçlarınızın kullanım ömrü de çok daha fazla oluyor.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*