Halka kaynak metodu saç kaynak işlemlerinde en çok tercih edilenler sıralamasında yer alıyor. Bunun nedeni yapıştırma yöntemiyle değil, saça uygulanan çok küçük halka şeklindeki malzemeler ile kaynak saçların doğal saça eklenmesidir. Dolayısıyla kaynak saçların hem eklenmesi he de çıkarılması sırasında herhangi bir şekilde doğal saça zarar verilmiyor. Yani kaynaklar çıkarıldığında saçlarınızı az da olsa kestirmek zorunda kalmıyorsunuz.

halka saç kaynak

halka saç kaynak

Halka Saç Kaynakta Uygun Fiyat Nerede?

Peki, en uygun halka kaynak yöntemi için hangi adrese başvurmak gerekiyor? Aslında bu işlemi hem profesyonel bir şekilde hem de uygun fiyata yapan merkezler bulabilirsiniz. Kaynak saç yönteminde hangi metodu tercih ederseniz edin, kesinlikle profesyonel bir merkezde yaptırın. Çünkü amatör firmalar saçlarınıza zarar verebilir.

halka saç kaynak uygulaması

halka saç kaynak uygulaması

Uygun kaynak merkezi ile görüşmeniz gerektiğini de unutmayın. Çünkü tüm saç kaynak işlemlerinde kaç gram saçın kullanılacağı, doğal saçın rengi ve yoğunluğu, saç telinin inceliği, kaynak saçın yüzde kaç oranında firesinin alınmış olduğu ve kaynak saçın doğal insan saçı olup olmadığına göre fiyat değişir.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*