Uzun ve dolgun saçlara sahip olmak hayal değil. Saç kaynak modelleri sizleri kısa sürede istediğiniz uzunlukta saçlara sahip olmanızı sağlar.

saç kaynak

Hayal ettiğiniz istediğiniz saça kavuşabilir ve karşıdan bakan birisi kesinlikle saçınızda kaynak olduğunu anlamaz. Saçlarınızı kestirdiniz ama işlerinizden dolayı uzatamıyorsunuz, iste size farklı ve modern görünümlü saç kaynak yöntemleri.

Kaç Türlü Saç Kaynak Yöntemi Bulunur?

Keratin kaynak, halka kaynak ve mikro nano teknolojisi ile yapılan tüm saç kaynak yöntemleri saç diplerine zarar vermez. Halka kaynakta özellikle solüsyon kullanılmadığı için sıklıkla tercih edilir. Kullanım süreleri ise kaliteli malzemelerin yapısıyla alakalı. Uzman kadrolardan her zaman yararlanmanız gerekir.

saç kaynak modeli

Mikro saç kaynak çok kısa saçlara dahi başarıyla uygulanır. İşlem yaptıracağınız saç kaynak modeline göre uygulama süreleri farklıdır. Kısa süre içinde harika saçlara kavuşuşunuz. Doğal ve eşsiz renklerde, gerçek saçlar. Denize rahatlıkla girebilir hatta istediğiniz şekli verebilirsiniz. Dış hava koşullarından etkilenmeden saçlarınızı çok rahat kullanacaksınız. Saç kaynağında mutlaka uzman kadrolardan yardım almayı unutmayın.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*