Hangi kadın dolgun saçlara sahip olmak istemez ki? Dolgun saçlar kişiyi olduğundan daha cazip gösterir ve her kadın doğası gereği beğenilmek ister. Sinmiş, yapışmış bir saç ile bulunduğunuz ortamda gözlerin size çevrilmesi imkânsızdır ancak dolgun saçlara bakmamak olanaksızdır.

dolgun saç bakımı

Dolgun Saçlar İçin Örnekler

Nasıl dolgun saçlara sahip olunur sorusunun yanıtına verilebilecek en kısa yanıt ise saçlara gereken özeni ve bakımı göstermektir.

dolgun saçlar için öneriler

Saçlara gereken özen gösterildikçe saçlar istediğiniz dolgunlukta olacaktır ancak, saçların dolgun olmasında saçın genetik faktörlerinin etkisini de unutmamak lazım. Kalın telli saçlar çok dalga dolgun göründüklerinden daha avantajlıdırlar.

dolgun saç modelleri

Saçın yıkandıktan sonra sarılmaması mutlaka sağlıklı bir biçimde kurutulması, saçın  öne doğru atılıp, aşağıdan yukarıya taranması sonra da elle kabartılması  saçın dolgunlaşmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca piyasa saçın dolgunlaşması için eczanelerde ve marketlerde satılan özel ürünlerden faydalanılabilir.

dolgun saç örnekleri

Bunun yanında saçların bigudi ile sarılması ve özel şekil verilmesi de bir yöntemdir. Ama sürekli yapılmasının saçları yıpratacağı unutulmamalıdır.

dolgun saçlar

Arada saçların aksamadan sağlıklı fırçalar ile fırçalanması ve tarak kullanılmaması da etkin olacaktır.

.

 

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*