İstediğiniz zaman saçlarınızı uzun istediğiniz zamanda kısa kullanmak ister misiniz? Uzamayan saçlarınız yüzünden kendinize olan özgüveninizi kaybetmek üzereyseniz, çıt çıt saç yöntemi, tam size göre!

saç yöntemleri

Bu saç yöntemi sayesinde akşamları çıt çıt saçlarınızı çıkarabilir ve kullanmak istediğiniz zaman tekrar takabilirsiniz. Dışarıdan kimsenin yardımı olmadan kolaylıkla çıt çıt saçlarınızı takabilirsiniz.

Çıt Çıt Saç Nasıl Yapılır?

Klips saç tokaları yardımı ile saçlarınıza takabileceğiniz şekilde tasarlanan çıt çıt saçlar, doğal saçlarınıza hiçbir zarar vermez. Genel olarak takım halinde üretilen ve satılan çıt çıt saç takımları 8 ayrı parçadan oluşur. Fakat bu parçaların hepsini bir anda kullanmak zorunda değilsiniz. Yoğunluğu yeterli gördüğünüz durumlarda 2 parça bile takmakta özgürsünüz.

saç bakımı yöntemleri

Çıt çıt saçın en güzel yanlarından biri de doğal saç gibi boyanabilmesidir. Kendi doğal saçlarınızı boyadığınız rengin aynısını çıt çıt takımınıza da uygulayarak bu şekilde de kullanabilirsiniz. Boyamanın yanı sıra şekillendiriciler yardımı ile çıt çıtlarınıza istediğiniz şekli de verebilirsiniz.  Çıt çıt saçlarda yıkama, tarama, boyama ve şekillendirme konusunda hiçbir endişe yaşamanıza gerek yoktur.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*