Saçlarınıza kaynak saç yaptırmak istiyorsanız bu işlemin oldukça titiz şekilde profesyonel kişiler tarafından yaptırılması gerektiğini unutmamalısınız. Birtakım kuaför salonlarında çin üretimi saçlar ile kaynak yapılmasından dolayı sizlere uygun fiyat adı altında kalitesiz ve sağlıksız kaynak saçlar uygulanabilir. Peki çin saçı neden ucuz olur?

saç modeli

Çin üretimi saçlar kalitesiz ve sağlıksız malzemelerden üretildikleri için maliyetleri daha ucuza gelmektedir. Maliyetin ucuza getirilmesi sizlere de daha düşük fiyatlar ile yansıtılmaktadır. Fakat ucuz maliyetli kalitesiz ürünleri kullanmanız durumunda çeşitli problemler yaşayabilirsiniz.

Saç Kaynak Nasıl Yapılmalı?

Saç kaynak yaptırmak istiyorsanız, çin üretimi ürünleri kullanan kuaförlerden uzak durmalısınız. Bu tür saçlar doğal görünümü ortadan kaldıracağı için saçlarınızın dolgunluğu ve sağlıklı görüntüsü yok olacaktır. Kaynak saç yaptırdıktan sonra doğal saçlarınız ile fark edilmeyecek şekilde olmalıdır.

saç modeli

Türkiye’de uzun yıllardır bu konuda kaliteli malzemeden üretilen ürünler kullanarak profesyonel kadrosu ile hizmet vermekte olan Atrium Paris Kuaför salonundan hizmet alabilirsiniz. Atrium Paris Kuaför salonunda yaptıracağınız kaynak saçlar doğal saçlarınızdan ayırt edilemeyecek şekilde uzun bir süre boyunca kullanabileceğiniz kalitededir.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*