Saçlarınızı seviyorsanız ve saçlarınıza yeni bir stil ve tarz kazandırmak istiyorsanız doğru kuaförle çalışmalısınız. Doğru kuaförü seçmek için uzaklara gitmenize gerek yok. Bülent Yılmaz saçlarınızı baştan yaratıyor. Bülent Yılmaz kimdir? İşte, Bületn Yılmaz ile ilgili bilmeniz gerekenler.

Bülent Yılmaz Kimdir?

Bülent Yılmaz herşeyden önce kuaförlük mesleğini profesyonel bir şekilde yapan uzman bir kuafördür. 1965 doğumlu olan Yılmaz, mesleğine ilk başladığı yıllardan itibaren hem yurtiçinde hem de yurtdışında onlarca eğitime katıldı. Özellikle İtalya, Fransa ve Almanya’da katılmış olduğu yurtdışı eğitimleri Yılmaz’a mesleğinde profesyonellik anlamında çok şey kattı.

Bülent Yılmaz

Bülent Yılmaz yurtiçi ve yurtdışında almış olduğu eğitimler ile kazanmış olduğu tecrübeyi kuaförlüğün birçok alanında kullandı. Saç kesimi, saç renklendirme, kaynak metotları gibi alanlarda uzman haline gelen Yılmaz, bugün İstanbul’un en çok tercih edilen kuaförleri arasında yer alıyor.

Bülent Yılmaz

Saç kaynakta bir marka haline gelen Bülent Yılmaz, keratin, boncuk, mikro jel, mikro kapsül, görünmez mikro nano kaynak metotlarını büyük bir incelik ve özgüvenle uygulayarak müşterilerinin gönlünü feth etmesini başarmıştır.

Bülent Yılmaz

Üniversite mezunu olan Yılmaz, 29 yıldır aynı mekanda kuaförlük hizmeti vermeye devam ediyor. Vermiş olduğu hizmet ile hijyen, kalite ve garanti güvencesi sunan Bülent Yılmaz saçlarınızı baştan yaratmaya devam ediyor.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*