Saç tasarımı, saç bakımı ve saç kaynağı konusunda yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimler ile ülkemizde hizmetlerini geniş kitlelere sunmakta olan Bülent Yılmaz 1965 yılında dünyaya gelmiştir. Bülent Yılmaz kimdir sorusunun en net cevabını alabilmek için ise Atrium Paris Kuaför salonundaki başarılar ile dolu işlerine göz atmak yeterlidir.

Bülent Yılmaz

Uzun yıllardır almış olduğu eğitimler ile sadece saç bakımı ve tasarımı yapmak dışında kişiye en uygun saç tasarımlarının yaratılması ve modaya en uygun şekilde uygulanması işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Atrium Paris Kuaför Salonu

Konusunda uzman hale gelen Bülent Yılmaz Ataköy Atrium Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Atrium Paris Kuaför salonunda 1989 yılından bu yana kadar müşterilerine deneyimlerini ve tecrübelerini kaliteli bir şekilde aktarmaktadır.

Bülent Yılmaz

26 yıldır aynı adres müşterilerine hijyenik şartlarda kullandığı kaliteli ekipmanları ile hizmet vermekte olan Bülent Yılmaz, başarılar ile dolu geçmişinde edindiği tecrübelerini günümüzde hala aynı adreste müşterilerine sunmaktadır.

Bülent Yılmaz

Yaptığı işi severek gönülden büyük bir tutku ile bağlı olarak yapan Bülent Yılmaz, saç tasarım modasını yakından takip ederek kendisini geliştirmeyi sürdürmektedir.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*