Kıvırcık saçların daha güzel ve düz görünmesini sağlayan Brezilya fönü, modern yöntemler eşliğinde sizler için özel olarak hazırlanır. Saç dipleri zarar görmez ve kalıcı etkisi 8 ay’dır. Saçlarınıza Brezilya fönü yaptırdığınız zaman istediğiniz gibi boyayabilir ya da denize girebilirsiniz. Kötü hava şartlarından etkilenmez ve her zaman sağlıklı bir görünümü sizlere sağlar.

Brezilya Fönü Nasıl Uygulanır?

Saçlarınızın her zaman daha ışıltılı ve düz görünmesini sağlayan fön özel teknikler ile yapılır. İlk olarak saçlarınız özel bir şampuanla yıkanır. Fön için keratin saçlara sürülür. Saçlar özel ısıtıcı ile itinalı şekilde düzleştirilir.

brezilya fönü ile kalıcı düz saçlar

Her saç tipine rahatlıkla uygulanır ve doğaldır. Bu işlem uygulandıktan sonra kuaförünüz sizlere özel bir şampuan verir. Bu şampuan ile saçlarınızı düzenli olarak yıkamanız istenir.

Kalıcı bir düzleşme sağlar. Yıpranmış saçların ise bakımını tamamlar. Saçlara keratin yüklemesi yapıldığı için daha hacimli durur. Saç konusunda mutlaka uzman profesyonel kadroya saçlarınızı emanet ediniz. Şekil vermeniz çok kolay ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Saçlarınız her zamankinden daha bakımlı görünecek.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*