Boncuk saç kaynak bir diğer adı ile halka saç kaynak kimyasal madde içermeyen içeriği, uygun fiyatlarının olması ve takıp çıkartma işleminin pratik ve hızlı olmasıyla en çok tercih edilen saç kaynak çeşitlerinin arasında bulunuyor. Boncuk saç kaynak ile saçlarınızı gür ve uzun bir hale getirebilirsiniz.

boncuk kaynak

Uzman kuaförler yaptıracağınız boncuk kaynak işleminden memnun olmanızı garanti ediyor. Boncuk halkaların yardımıyla özel pense ile sıkıştırılarak yapılan boncuk saç kaynak basit bir işlem olmasının yanında dikkat edilmesi gerekilen birkaç hususu da vardır.

İçi Silikonlu Özel Halkalar

Uzmanların kullandığı boncuk saç kaynak için özel olarak tasarlanan silikonlu halkalar saçlarınızı yıpratarak zarar vermez. Bu yüzden içi düz ve ya yivli halkalardan kullanılmaması gerekir. Saçı ezmeyen halkaların yanında kaynak saçın %100 doğal gerçek insan saçı olması gerekir.

boncuk kaynak modeli

Kaynak saçınızı yaptırdıktan sonra en çok yıkarken ve kuruturken dikkat etmeniz gerekiyor. Saçınızın karışmaması için saçınızı yıkarken başınızı dik tutup yumuşak hareketler ile yıkamalısınız. Saçınızı kuruturken fön makinesini yatay ve ya yukarıdan aşağıya doğru tutarak yapmalısınız.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*