Bugün pek çok bakımlı bayan tarafından tercih edilen saç kaynak uygulamalarından biri, boncuk saç kaynaklardır. Şu anda çok sayıda kuaför salonunda bu teknik rahatlıkla uygulanabilir.

boncuk kaynak

Fakat siz yine de bu işlemi yaptırmak için, bildiğiniz ve titizliğine güvendiğiniz bir kuaföre gitmelisiniz. Çünkü küçük boncuk şeklindeki plastik malzemeler yardımıyla saçlarınıza tutturulan bu kaynaklar, uzman eller tarafından yapılmadığında sonuç hüsran olabiliyor.Saçları çok kısa bir süre içinde hem daha gür hem de daha uzun bir hale getiren boncuk saç kaynak yöntemi, saç bakımını önemseyen bayanlar için bulunmaz bir nimet.

boncuk kaynak modeli

Saç diplerine çok inmeden tarandığı ve rutin bakımları yapıldığı takdirde de uzun süreler kullanılabilen ve takılıp çıkarılabilen pratik bir uygulama olarak öne çıkıyor.

Boncuk Saç Kaynak Nasıl Takılır?

Birçok saç kaynak uygulamasında oluğu gibi, boncuk saç kaynakları da uzman kuaförlerde taktırmanızda fayda var. Çünkü saç diplerinize minik tutamlar halinde takılan bu saçlar, dikkatli ve özenli şekilde uygulanmalıdır. Aksi takdirde, kısa bir süre sonra saçlarınızda kopmalara ya da saçlarınızın dolaşık hale gelmesine neden olabilir.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*