Saçların daha gür ve canlı görünmesini sağlayan kaynak yöntemlerden biri de boncuk kaynak bir diğer adı halka kaynaktır. Saçlarınıza en iyi çözümü sağlayan boncuk saç kaynak için doğru adres Atrium Paris kuaförü. Saç diplerinize herhangi bir silikon yapıştırıcı işlemi uygulanmadığı için kesinlikle saçlarınız zarar görmez.

boncuk-sac-kaynak

boncuk-sac-kaynak

Boncuk Kaynak Yönteminin Uygulanışı

Saçlar tutamlara ayrılır ve özel titanyum görünmez tokalarıyla tek tek saçlara uygulanır. Saç renginizin aynı tonunu yakalamanız için mutlaka profesyonel kadrolardan yardım almalısınız. Denize gidebilir, sık duş alabilir ya da saçlarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Modern tasarımlı ve doğal görünümlü saç modelleri ile kendinizi çok canlı ve genç hissedeceksiniz. Yüz şeklinize uygun modellerle saçlarınız daha hacimli görünecek. Doğal malzemeler eşliğinde saçlara uygulanır. Boncuk kaynaklar kolayca çıkarılıp takılır. İstediğiniz zaman saçlarınıza uygulayabilir isterseniz evinizde kendiniz çıkarabilirsiniz. Saçlara zarar vermediğinden sıklıkla tercih edilen bir yöntem. Kısa ve uzun saçlara başarılı şekilde uygulanır. Kimse saçınızda kaynak olduğunu anlamaz.

boncuk-sac-kaynak

boncuk-sac-kaynak

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*