Şüphesiz bir kadının hayatının en önemli günü evleneceği gündür. Bu yüzden eksiksiz, kusursuz bir şekilde o güne hazırlanır ve o gün tam anlamıyla hazır olmak ister. Her şeyin istediği gibi ilerlemesini diler. Bunun için çeşitli sıkıntılar yaşasa da önemli olan mutluluğu ve istekleridir.

gelin başı

Bir gelinin en önem verdiği şey makyajıdır. Tabii bundan önce de gelin başı gelir. Gelin başı gelinlikten bile önemlidir. Kadın o gün mükemmel olmak ister. Mükemmelliğini tamamlayacak şey saçı olacaktır. Gelinliğiniz ne kadar güzel olursa olsun sizi asıl şampiyon yapacak olan saçlarınızdır. Bu yüzden saç modelinizi iyi kararlaştırmanız gerekiyor.

İşte Modeller

İlk olarak tercihiniz klasik olabilir. Her yılın modası topuzdur. Gelin topuzu yüz güzelliğinizi ön plana çıkaracaktır. Bunun dışında taçlı gelin saçı da tercih edebilirsiniz. Taç, geline çok yakışan bir aksesuardır.

gelin başı modeli

Eğer saçlarınız kısaysa papatyalı ya da farklı çiçekleri barından bir taç takabilirsiniz. Firketeli modellerde oldukça şıktır. Bu ve bunlar gibi modellerle hayallerinizin düğününü güzelce yapabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*